На Львівщині є вакансії директорів ліцеїв

Департамент освіти Львівщини шукає кандидатів на посади директорів навчальних закладів, повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації повторно оголоси конкурс на заміщення вакантних посад директорів: державного професійно – технічного навчального закладу “Самбірський професійний ліцей сфери послуг”; державного навчального закладу “Самбірський професійний політехнічний ліцей”, Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесел; Рава – Руського професійного ліцею; ВПУ № 8 м. Стрия.

В конкурсі на заміщення вакантної посад директорів можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту, педагогічний стаж роботи та стаж роботи на керівних посадах системи освіти не менше 3 років.

Окрім того, в конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають стаж роботи на керівних посадах у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у даному навчальному закладі, не менше 3 років .КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ