На Львівщині за кошти Євросоюзу створять сім взірцевих відділів поліції

На Львівщині за кошти Євросоюзу створять сім взірцевих відділів поліції

За кошти ЄС на Львівщині створять сім взірцевих відділів поліції. Це передбачено програмою, яку сьогодні, 20 грудня, представив у Львові голова Консультативної місії Європейського Союзу Кястутіс Ланчінскас.

Програма вартістю 6 млн євро передбачає створення 20 взірцевих відділів поліції у Львівській, Київській та Харківській областях. На Львівщині передбачено сім таких відділів поліції, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

«Ми плануємо, що ці двадцять відділів поліції стануть взірцем для усієї країни і хочемо, щоб мешканці тих областей, у яких буде реалізований цей проект, відчули себе більш захищеними», – зазначив Кястутіс Ланчінскас, представляючи проект керівництву ЛОДА, поліції області та представникам громадськості.

Передбачено переобладнати відділи поліції і створити в них сучасну робочу атмосферу, що відповідатиме потребам громадян та забезпечить дотримання прав людини, зокрема затриманих. Працівників відділів навчатимуть на основі досвіду поліції європейських країн у галузі охорони публічного порядку.

Проект реалізовуватимуть під керівництвом шведської поліції, у співпраці з КМСЄ та Управлінням ООН з обслуговування проектів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ