На Львівщині за січень-серпень на ремонт доріг було спрямовано 283 млн “митних” гривень

На Львівщині за січень-серпень на ремонт доріг було спрямовано 283 млн “митних” гривень

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров розповів про результати реалізації експерименту на митниці, спрямованого на модернізацію інфраструктурних об’єктів. «Митниці Волинської, Одеської, Чернівецької, Львівської областей та міста Києва, які беруть участь у «дорожньому експерименті», за вісім місяців 2016 року спрямували на реконструкцію та ремонт доріг 854 млн грн», – повідомив очільник відомства. Про це повідомили в ДФС України.

«Результати експерименту засвідчують, що подібна ініціатива є ефективною та має хороші перспективи», – наголосив посадовець.

Роман Насіров нагадав, що з вересня в Україні реалізується безпрецедентний експеримент, спрямований на розвиток інфраструктури зазначених регіонів, – 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів направляється у спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів. Пілотний проект торкнувся спочатку Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, а в січні цього року до нього приєднався Київ.

«Найбільшу ефективність у цьому році продемонстрували Київська міська, Львівська та Чернівецька митниці – за січень-серпень на ремонт доріг було спрямовано відповідно 313 млн грн, 283 млн грн та 158 млн грн», – зазначив Голова ДФС.

Загалом, з початку експерименту до спеціальних фондів на поточний ремонт автомобільних доріг спрямовано більше 1,4 млрд грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ