На паровому котлі №6 ТЕЦ-1 замінили газові пальники

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», на паровому котлі №6 (ПК-6) ТЕЦ-1, замінили газові пальники. Зараз тривають пусконалагоджувальні роботи. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Роботи з заміни газових пальників на пальники з запально-захисними пристроями, які забезпечують дистанційний розпал пальника, контроль та регулювання процесу горіння, розпочали минулого місяця. Пальники були спроектовані, виготовлені та змонтовані спеціалістами ПАТ ХКП «Котлоенергопроект».

Водночас, ремонтний персонал ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводив роботи з виготовлення та заміни кубів повітропідігрівника, часткової заміни екранних труб та гинів мікроколекторів кип’ятильного пучка, на що було використано 10 т труб.

Окрім того, спеціалісти структурного підрозділу СРБЦ ЛМКП «Львівтеплоенерго» виконали роботи  з відновлення обмурівки та теплової ізоляції котла.

Вартість робіт склала 1 млн. 770 тис.грн без ПДВ.

Проведений комплекс робіт дозволить збільшити ККД котла з 90,7% до 93,0%.

При номінальному навантаженні заощадження палива становитиме ≈76,0 тис. м3/місяць.

Зараз на паровому котлі ст. №6 після завершення усіх ремонтних робіт ведуться пусконалагоджувальні роботи для відпрацювання режиму горіння та складання режимної карти.

Нагадаємо, паровий котел ст. №6 ТЕЦ-1 ЛМКП «Львівтеплоенерго» – це водотрубний однобарабанний секційний паровий котел ст. №6 фірми «Штейн-Мюллер», країна-виробник – Німеччина, 1932 року виготовлення, продуктивність – 50 т/год.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ