На Великдень до Львова приїдуть 150 студентів зі Сходу та Півдня

Під час великодніх свят студенти Українського католицького університету разом з волонтерами з інших молодіжних організацій прийматимуть молодь зі східних та південних областей України. Акція «Великдень разом» відбудеться у місті вже шостий рік поспіль.

Протягом трьох днів, з 29 квітня до 1 травня, 150 студентів будуть знайомитись з великодніми традиціями Галичини. В цьому їм допомагатиме Студентське братство УКУ. Програма акції «Великдень разом» передбачає екскурсії, майстер-класи з писанкарства, квест у Шевченківському гаю, святкові літургії у храмах різних конфесій та святкову трапезу. Учасників обрали з понад 230 охочих. Перевагу надавали соціально активним студентам, які після участі в акції зможуть продовжити соціальну та громадську роботу у себе вдома.

«Формат акції змінювався протягом років, але мета залишалась однією – зміцнити зв’язки між студентством з різних областей України. Наші учасники приїдуть з Одеської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької , Луганської областей», – каже Северин Помірко, голова Студентського братства УКУ.

За словами Віри Тимків, екс-голови Студентського братства УКУ, цьогорічна акція є особливо важливою.

«Цього року така акція є дуже важливою, оскільки ми є у стані війни. І таке єднання Сходу і заходу є дуже необхідним», – каже Віра Тимків.

ZAXID.NETКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ