На виборах у шести територіальних громадах Львівщини зможуть проголосувати майже 50 тисяч. мешканців

Як відомо, наступної неділі, 18 грудня, в Україні відбудуться перші місцеві вибори. На Львівщині вони пройдуть у шести об’єднаних територіальних громадах: Жовтанецькій сільській Кам’янка-Бузького району, Давидівській сільській Пустомитівському району, Нижанковицькій селищній Старосамбірського району, а також Мостиській і Судовишнянській міських і Шегинівській сільській Мостиського району. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

“Загальна кількість виборців, які зможуть проголосувати цього дня, складає 48 тисяч 783 особи, – розповів начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков. – Найбільше виборців у Мостиській ОТГ – понад 17 тис, найменше у Нижанковицькій – менше 2 тис. Для їх волевиявлення буде відкрито 74 виборчі дільниці, де працюватиме понад тисячу членів дільничних виборчих комісій”.

За словами Федора Алєйнікова, цього дня обиратимуть трьох сільських, двох міських та одного селищного голову, а також депутатів відповідних місцевих рад (буде обрано 140 депутатів). Всього ж зареєстровано 948 кандидатів у депутати, а також 27 кандидатів на посади голів.

Загалом в Україні 18 грудня оберуть 566 депутатів міських рад, 1 092 депутати селищних рад, 1 596 депутатів сільських рад, 21 міського голову, 46 селищних голів, 76 сільських голів та одного старосту.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ