Поляки подарували львівським рятувальникам мобільний комплекс надання масової допомоги

Львівські рятувальники отримали гуманітарну допомогу від польських колег у вигляді «мобільного комплексу масової деконтамінації», легких хімічних захисних костюмів та іншого спорядження. Таку допомогу отримали в рамках проекту «CBRN – хімічні, біологічні, радіологічні і ядерні загрози – транскордонна безпека і співпраця. Частина ІІ».

Мобільний пункт масової обробки потерпілих складається з двох надувних палаток, засобів освітлення та обігріву, двох надувних ємностей – відстійників (для збору забрудненої води), необхідного медичного оснащення для надання домедичної допомоги потерпілим, інформує ГУ ДСНС у Львівській області.

Цей комплекс дозволить значно підвищити рівень забезпечення захисту під час проведення масових заходів, та загалом готовність до реагування на події, пов’язані з небезпечними речовинами, особливо у разі великої кількості постраждалих.

У повідомленні зазначається, що такий комплекс є унікальним на теренах нашої держави, адже українські рятувальники використовуватимуть його у своїй роботі вперше.

Уже сьогодні, 29 вересня, під час комплексних навчань львівські рятувальники зможуть застосувати за функціональним призначенням.

Довідка. Деконтамінація – процес проведення медико-санітарних заходів з метою усунення хімічних, радіаційних чинників та біологічних агентів з поверхні тіла людини, в продукті або на продукті, приготовлених для споживання, на інших предметах, враховуючи транспортні засоби, які можуть становити ризик для здоров’я населення.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ