Райони Львівщини залишилися без шкільних автобусів

Розпочався навчальний рік, а в деяких районах Львівщині й досі немає шкільних автобусів.

Про це на своїй сторінці у «Facebook» розповів громадський діяч Віталій Горбатенко.

На засіданні бюджетної комісії Львівської обласної ради, яке відбулося 31 серпня 2016 року, заслухали директора департаменту освіти й науки Любомиру Мандзій, яка розповіла про стан виконання Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-20146рр.

Зі слів Мандзій, планувалося закупити 50 – 52 автобуси за кошти державного та обласного бюджетів. Співфінансування з місцевого бюджету орієнтовно мало становити 750 тис. грн (планується закуповувати автобуси чернігівського “Еталона”).

Станом на сьогодні жодного шкільного автобуса не закуплено – тривали тяганини із судами і Антимонопольним комітетом. Також вона додала, що шкільні автобуси будуть розподілятися між районами «за результатами оптимізації».

До речі, критерії для придбання шкільних автобусів встановлені рішенням обласної програми: відкриття нових маршрутів, кількість новостворених об`єднаних територіальних громад, кількість шкільних автобусів, забраних в зону АТО, співфінансування із місцевих бюджетів.

На засіданні комісії почалася суперечка, що ОДА не виконує рішення обласної ради і вигадує свої додаткові критерії.

Також було висловлене застереження, що співфінансування із місцевих бюджетів не завжди доречне – адже деякі райони Львівщини не зможуть собі такого дозволити.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ