Савченко скаже останнє слово в суді 3 березня

Савченко скаже останнє слово в суді 3 березня

Адвокати Микола Полозов і Марк Фейгін, що були сьогодні у СІЗО народного депутата України Надію Савченко, погодили з нею різні питання цього судового процесу. Про це написав у своєму Твіттері Марк Фейгін.

 

«Вийшов від Наді з СІЗО. Погодили графік дебатів. 2 березня виступає обвинувачення, Новіков; 3 березня Савченко, Полозов, Фейгін і останнє слово. Я вдячний українським журналістам за висвітлення процесу Савченко в Донецьку і прошу підтримати Надю своєю присутністю саме 3 березня!», – пише адвокат.

Він також нагадує, що Надія Савченко відмовилася оскаржувати вирок незалежно від вердикту. А адвокат Микола Полозов повідомив деякі додаткові подробиці: «Надія Савченко дуже зла на прокурорів за навмисне затягування часу для підготовки до дебатів. Захист вже готова. Після зустрічі зі мною і Марком Фейгіним Надія Савченко зустрінеться зі своєю сестрою Вірою, а завтра її відвідають консули».
Нагадаємо, російське слідство звинувачує Савченко за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Українка всі звинувачення заперечує. Насправді після захоплення в полон бойовиками вона була переправлена на територію Росії. Надія Савченко оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено її утримання під вартою.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ