Сьогодні відзначають міжнародний День дружби

Сьогодні відзначають міжнародний День дружби

30 липня відзначають Міжнародний день дружби. Свято було засноване на 65 сесії, що відбулася 27 квітня 2011 року, Генеральною асамблеєю ООН, пише DilovaMova.com.

 

Не дивлячись на те,  це молоде свято в міжнародному календарі, воно має свою, неповторну історію. Спочатку подібну календарну подію – «День дружби» було запропоновано ще в 1920 роках. Це зробила Американська Національна Асоціація вітальних листівок і така пропозиція мала дуже характерний комерційний підтекст. Популяризації цієї ідеї сприяв Джойс Холл, засновник Hallmark Cards (1930). Було запропоновано відзначати цей День 2 серпня. Причиною саме цієї дати послужило бажання розбавити тривалий час між святами у своєму національному календарі. До 1940 років інтерес до свята з боку Нового світу помітно зменшився,  та аналогічні ініціативи були підтримані в деяких країнах Азії, де були прийняті навіть на офіційному рівні.

 

Ідея Всесвітнього Дня Дружби незалежно від раси, культури, кольору шкіри чи віросповідання, вперше була запропонована 20 липня 1958 го року доктором Артеміо Брачіо під час вечері з друзями в Пуерто Пінаско, Парагвай. Так було створено міжнародний рух «World Friendship Crusade» і дата 30 липня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ