Сьогодні засідала комісія з розгляду проблемних питань учасників АТО

Сьогодні засідала комісія з розгляду проблемних питань учасників АТО

Сьогодні, 18 березня, у Львівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з розгляду проблемних питань учасників АТО.

На комісії заслухали виступ директора ЛКП «РЕМБУД» Віктора Писаренка для вирішення проблемних питань щодо будівництва житла для учасників АТО.

«На сьогодні проведено винесення меж ділянки, зараз проводиться розбивка траси інженерних мереж – вода, каналізація, газопровід. Генпідрядник завіз будівельний кран і готує підкранову колію. Збільшили територію будівельного майданчика, перенесли паркан, щоб краще було заїжджати.

На сьогодні в нас на рахунку 17 млн. грн. Ми з понеділка виплатимо 30-відсотковий передбачений угодою аванс по інженерних мережах підряднику. Приблизно півмільйона заплатимо аванс головному підряднику безпосередньо по будинку. Цих коштів нам вистачить до середини наступного кварталу. Потім ми будемо очікувати на надходження 20 млн. грн., які передбачені сесією в цьому році. Якщо до кінця року будівництво буде йти належними темпами, ми будемо звертатися за додатковим виділенням 32 млн. грн. для початку робіт по другому і третьому будинках на тій ділянці.

Наступного тижня будемо викопувати котлован, частково заливати бетон, готувати подушку для першого будинку. Думаю, з середини літа почнемо рити котлован для наступного будинку», – розповів директор ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко.

Заступник начальника управління житлового господарства, начальник відділу зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення ЛМР Галина Мазур надала інформацію щодо кількості бійців АТО, які стоять на квартирній черзі. На квартирному обліку у Львівській міській раді та у списку учасників АТО перебуває 1635 учасників АТО-військовослужбовців, 38 сімей загиблих учасників АТО (з яких 12 сімей потребує покращення житлових умов), 20 інвалідів і 253 учасники АТО-працівники міліції – мешканці Львова.

Члени комісії подали і розглянули пропозиції та ідеї щодо вирішення земельних питань та надання житла учасникам АТО.

Наступне засідання відбудеться 1 квітня о 10.00 год. На наступне засідання ухвалили такий порядок денний:

  1. проблеми неповносправних учасників АТО, зокрема питання паркування у центральній частині міста;
  2. питання, що стосуються соціального захисту учасників АТО;
  3. комплексне вирішення земельних питань учасників АТО.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ