Суд заборонив зведення торгового центру на Нижанківського у Львові

Земельну ділянку в історичному ареалі Львова на пр. Шевченка, 3 – пл. Галицькій, 15, де ТОВ «Кіносвіт» проводило будівництво торгово-розважального центру, повернуть громаді міста.

Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, за рішенням вже нового судового розгляду у господарському суді Львівської області 23 березня 2016 року договір оренди земельної ділянки розірвано, а вказану земельну ділянку постановлено повернути громаді.

Нагадаємо, ще у вересні 2015 року Львівський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким договір оренди земельної ділянки на пр.Шевченка, 3 – пл.Галицька, 15 із ТОВ «Кіносвіт» розірвали. Суди апеляційної та першоїінстанцій постановили, що зазначена територія підлягає поверненню громаді міста Львова, оскільки надавалась для обслуговування існуючих споруд, а не для спорудження згаданого об’єкта. ТОВ «Кіносвіт» не погодився з такими судовими рішеннями і оскаржив їх у Вищому господарському суді України, який скасував попередні рішення судів, а справу скерував на новий судовий розгляд.

За наслідками вже нового судового розгляду за рішенням господарського суду Львівської області договір оренди земельної ділянки розірвали, а вказану земельну ділянку постановили повернути громаді.

Нагадаємо, скандал довкола будівництва торгово-розважального центру триває з 2013 року. Тоді місцеві мешканці звернулись в мерію зі скаргою, оскільки після початку будівельних робіт почали руйнуватися сусідні будинки. Мешканці свідчили, що в них сиплеться штукатурка, покриваються тріщинами стіни, а в одній з квартир навіть завалилась стеля.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ