Торік Львів прийняв рекордну кількість туристів – 2 млн

Торік Львів прийняв рекордну кількість туристів – 2 млн

Протягом 2015 року Львів прийняв рекордну кількість туристів – 2 млн, що на 15% більше, ніж 2014-го. 

Про це в коментарі «Вголосу» повідомила заступник начальника управління туризму Львівської міської ради Галина Гриник.

«Нарешті до нас почали повертатися цільові туристичні ринки, з якими ми працювали впродовж кількох останніх років і які через застереження і ситуацію в Україну призупинили свої поїздки до Львова. Йдеться про гостей з Німеччини, Італії, США», – розповіла чиновник.

Водночас Галина Гриник зазначила, що нині змінилися тенденції щодо кількості туристів з європейських країн та з України.

«Раніше до нас приїжджали майже 50% іноземних туристів і стільки ж – з України. Нині маємо 70% – внутрішній туризм, 30% – іноземці. Але з початком нового туристичного сезону бачимо, що до нас почали повертатися великі туристичні групи з Польщі, Німеччини, Італії», – підкреслила заступник начальника управління туризму.

Помилуватись архітектурою Львова їдуть і туристи з Росії, однак, як запевнила чиновниця, це лояльно налаштовані люди, які довіряють українським ЗМІ: «Звісно, це не масовий туризм, а здебільшого сімейний».

В управлінні туризму сподіваються на подальше позитивне зростання кількості гостей з Європи. Для цього пропонують нові тематичні тури, оскільки вважають, що такий підхід вплине на збільшення часових меж перебування гостей у Львові.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ10:30, п`ятниця, 22 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:00, п`ятниця, 22 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:00, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0