У Бродівському районі відкрили ще чотири сімейних молочних ферми

У четвер, 22 грудня, на Бродівщині, за підтримки Українсько-канадського проекту “Розвиток молочного бізнесу в Україні” та Львівської аграрної дорадчої служби, відкрили аж чотири сімейні ферми. Господарства також отримали усю необхідну техніку, зокрема сучасні енергозберігаючі лампи, регулятор освітлення, килимки, поїлки, доїльні апарати, засоби миття апаратів та консерватор. До слова, цьогоріч у районі відкрили вже 10 сімейних ферм. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

“Встановлення та використання такого обладнання дасть можливість збільшити продуктивність поголів’я, а також значно покращити умови праці членів родини”, – зазначила директор департаменту Наталія Хмиз.

Цього дня, подвійне свято було у родини Іванів Ганни та Івана, що мешкають у селі Білявці. Окрім святкування іменин, сім’я відсвяткувала офіційне відкриття домашнього молочного бізнесу. На сьогодні родина утримує 10 корів та на майбутнє планують розширити господарку до 20-30 корів та збудувати нову стайню.

У Білявці відкрили ще одне господарство господар Шарун Петро із дружиною. Збудувавши стайню, подружжя утримує 5 корів та молодняк.

Значно покращились умови утримання тварин на фермі родини Яремчуків. Завдяки Українсько-канадському проекту голова сімейства Володимир, член кооперативу “Покрова”, завершив реконструкцію стайні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ