У «Галсільлісі» обіцяють скоротити вирубку лісів майже на чверть

Лісгоспи обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» скоротять обсяги заготівлі деревини на понад 54 тисячі кубометрів – це майже четверта частина запланованої щорічної заготівлі, що становила майже 268 тисяч кубометрів. 

Як інформує прес-служба Львівської ОДА, таке рішення лісівники «Галсільлісу» ухвалили на раді директорів, яка відбулася минулого тижня.

«Зважаючи на значну увагу громадськості до питань використання і відтворення лісових ресурсів та для недопущення зростання соціальної напруги на Львівщині,«Галсільліс» скорочує вирубку лісів», – заявив генеральний директор Петро Пешко.

«Наші підприємства частково фінансуватимуть лісове господарство за рахунок інших видів діяльності. Додаткові зусилля вони спрямують на заготівлю продукції побічного користування лісом, зокрема на розвиток бджільництва, заготівлю і переробку лікарських рослин, ягід та грибів. Крім того, передбачають розширення переробки деревини на місцях. Це дозволить створювати нові робочі місця на селі та спрямовувати додаткові кошти як на лісове господарство, так і до місцевих бюджетів», – додав він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ