У квітні Вроцлав зустріне «Місяць Львова»

Квітень 2016 року – це символічний час поміж католицьким та православним Великоднем. У цей час примирення та проростання нового у центрі Європи буде представлений Львів і сучасне, молоде та цікаве обличчя України.

У рамках «Культурної столиці Європи – Вроцлав 2016» відбудеться, серед іншого, «Місяць Львова». Вперше в історії міжнародного конкурсу учасником стало місто з-поза меж Європейського Союзу. Львів стане містком, через який протягом квітня Європа зможе сягнути всієї України.

Через мистецтво та культуру, а також само через безпосереднє спілкування з численними гостями Вроцлава, проект «Місяць Львова» акцентує на побудові майбутнього образу України і популяризації найкращого серед сучасності.

Українська частина представить надзвичайно насичену та різноманітну мистецьку програму, підготованою у співпраці з українськими кураторами. У її рамках відбудуться численні концерти, дебати, літературні вечори, художні майстер-класи, виставки, перформанси, покази фільмів та навчальної анімації для дітей.

До Вроцлава з’їдуться понад 300 українських художників та аніматорів. Під час літературних презентацій можна буде ознайомитися із найновішою українською поезією, написаною під час Революції Гідності, яка склала антологію «Листи з України». Не бракуватиме і дебатів на актуальні суспільні та політичні проблеми України.

Українська частина проекту відбудеться у Львові в травні 2016 року і представить міжнародні мистецькі проекти, а також акцентує львів’янами на близькому зв’язку Львова і Вроцлава.

Детальніше з програмою цьогорічного «Місяця Львова» у рамках «Культурної столиці Європи – Вроцлав 2016» можна ознайомитися на офіційній Інтернет-сторінці проекту.

Польське радіоКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ