У Львівській ОДА оголосили торги на право оренди на ділянки з водними об’єктами

епартамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА оголосив земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами на території Ясенівської сільської ради Бродівського району та Вороняцької сільської ради Золочівського району Львівської області. Про це повідомила прес-служба департаменту.

Земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами відбудуться 19 жовтня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланнями: Золочівський район, Вороняцька сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/10974, Бродівський район, Ясенівська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/10975.

Або на сайті департаменту екології та природних ресурсів за посиланнями: http://ekologia.lviv.ua/file/monitoring/ogoloshenya.pdf, http://ekologia.lviv.ua/file/monitoring/ogoloshenya2.pdf

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ