У львівських школах не оголошуватимуть карантин

У львівських школах не оголошуватимуть карантин

Попри зростання захворюваності серед дітей шкільного віку, у Львові наразі немає підстав для припинення навчання.

За інформацією управління освіти ЛМР, зараз у школах відсутні 19% учнів, міські служби вивчають причини відсутності дітей у школах.

За даними Львівського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України», такий рівень захворюваності, як спостерігається зараз у місті, вважається початком епідемічного підйому. Однак тимчасове припинення навчання запроваджується при більш високих показниках відсутності дітей у школах. Наразі ситуація потребує динамічного спостереження та вжиття заходів з недопущення поширення інфекції серед дітей.

«Дуже важливо стежити за тим, щоб хворі діти не відвідували школу, аби не інфікувати інших, а здорові – займалися профілактикою захворювання. Грип починається з ніг, тому ноги мають бути сухі і в теплі. Потрібно одягатися відповідно до температури повітря, якомога частіше мити руки та споживати вітамінізовану їжу. При перших ознаках захворювання – звертатися до медичних працівників», – зазначив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Нагадаємо, за останній тиждень Львів перетнув епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ, у місті зараз понад 5 тисяч людей, які звернулися у лікарню із ознаками хвороби.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ