У Львівському центрі оцінювання якості освіти на ЗНО зареєструвалися понад 36 тис. абітурієнтів

Цьогоріч для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в Україні зареєстровано 267626 абітурієнтів, з яких 36131 у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти. 

Про це під час прес-конференції повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, передає кореспондент «Вголосу».

За умовами ЗНО, майбутні абітурієнти складатимуть тести з двох обов’язкових предметів за вибором – української мови та історії України або математики. Максимальна кількість предметів, з яких можна пройти тестування, – чотири.

«41% учасників виявили бажання проходити тестування з чотирьох предметів. 8% абітурієнтів складатимуть тестування лише з одного предмета – це діти, які готуються вступати в спеціалізовані училища, де є творчий конкурс. Абітурієнтам було надано можливість обрати переклад тестового зошита однією з шести мов національних меншин, тому у Львівському центрі оцінювання якості освіти було обрано 169 тестувань російською та 20 польською мовами», – повідомила Лариса Середяк.

Для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуть як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуть на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуть і результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Нагадаємо, 2 квітня відбудеться перша сесія пробного ЗНО – з української мови та літератури. Друга сесія відбудеться 9 квітня, учні писатимуть пробні тести з усіх інших предметів: іноземні мови, математика, історія України, географія, біологія, хімія, фізика, російська мова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ