У Львові пройдуть Дні Кракова «Краківський літературний вікенд»

Краків завжди був невичерпним джерелом натхнення для письменників і поетів зі всієї Європи. Свою долю з містом пов’язував Чеслав Мілош, тут жила і творила лауреатка Нобелівської премії з літератури Віслава Шимборська. 1 жовтня відбудуться літературні читання та концерт.

У грудні 2015 року Львів отримав титул «Міста Літератури ЮНЕСКО» за підтримки Кракова, польського міста літератури. Саме тому «література» і стала темою цьогорічних зустрічей в рамках Днів Кракова у Львові.

Гості зустрічей Адам Зємянін та Ян Польковський належать до найвидатніших сучасних польських поетів. Окрім розмови про поезію, прозу та літературу, автори також презентуватимуть власні твори.

Ще одна гостя з Кракова Агнєшка Хшановська, відома актриса, піснярка, авторка музики і текстів, виступить з власними музичними композиціями на вірші краківських поетів: Міхала Заблоцького, Чеслава Мілоша, Кшиштофа Сікори та ін.

Організатори: управління культури Львівської міської ради, Відділ культури та народної спадщини Уряду міста Краків, Офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», Театральний центр «Слово і Голос» та Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького.

1 жовтня (субота)
16.00 Вечір польської поезії «Краківські зустрічі: поезія і відстань» з Адамом Зємяніним та Яном Польковським

Модерує Андрій Павлишин

Перекладає Остап Сливинський

Театральний центр «Слово і Голос»,

вул. Городоцька, 38

18.00 Концерт Агнєшки Хшановської «Якби я могла писати вірші на перехрестях доріг»

(авторська музика на вірші краківських поетів)

Палац Потоцьких,

вул. Коперника, 15

Вхід вільний.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:22, понеділок, 22 січня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:57, п`ятниця, 19 січня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:53, вівторок, 16 січня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0