У Львові проведуть ярмарок професій для дітей

У Львові проведуть ярмарок професій для дітей

У суботу у парку імені Івана Франка проведуть «Місто професій». Долучитися зможуть діти будь-якого віку, усім роздадуть карту професій і запропонують влаштуватися на роботу. Участь у проекті безкоштовна.

«Ми дуже лояльні до тих, хто хоче працювати, тому кожна дитина, яка вміє ходити та говорити – може спробувати попрацювати. Наймолодшій учасниці проекту було 1 рік і 8 місяців, а найстаршим навіть 20. Усі охочі повинні прийти на 11.00 і безкоштовно отримати паспорт на вході у «Місто професій». Далі дитина може влаштуватися на роботу, освоєну професію вписуватимуть у її паспорт. За кожне місце роботи виплачуватимуть зарплату у символічній валюті», – розповідає організаторка «Міста професій» Тетяна Люлька.

Усі зароблені гроші можна буде витратити на території  «Міста професій». Обирати покупку і розплачуватися зможуть лише діти, батьків у магазинах не обслуговуватимуть.

«Цього року ми сконцентрувалися на ремісничих професіях. Зокрема, діти зможуть спробувати себе у ролі гончарів, швей, поліграфістів, ІТ-сфери, робототехніки. Всі професії будуть максимально інтерактивними», – розповів Микола Крупей, представник «Об’єднання «Самопоміч», співорганізатор заходу у Львові.

Цього року організатори ввели дрес-код: кожен відвідувач, який прийде у вишиванці, отримає 50 додаткових балів. Якщо батьки теж одягнуть вишиту сорочку, то бонуси плюсуватимуть у паспорт дитини.

Цього року «Місто професій» у Львові проводять втретє. Головна мета організаторів – зорієнтувати дітей у світі професій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ