У Львові триває театральний фестиваль «Золотий Лев – 2016»

Цього року Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев -2016», на якому презентуватимуть свої вистави театри з різних країн світу, відбудеться з 17 вересня до 2 жовтня. В програмі фестивалю львів’яни та гості міста зможуть побачити вистави театрів з Румунії, Польщі, Молдови, Литви, Грузії, Угорщини, України та інших країн.

«Львів має багато фестивалів, заходів з тривалою історією, які, насправді, формують мистецьке, культурне обличчя нашого міста. Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» – фестиваль, який має тривалу історію, яка розпочалася ще напередодні незалежності України. Фестиваль, який є доброю нагодою та платформою для театрів українських і закордонних», – зазначає Михайло Мороз, в.о. начальника управління культури ЛМР.

Зокрема, на фестивалі будуть представлені такі театри:

Вільнюський міський театр з виставою «На дні» – режисер Оскара Коршуновас. Його вистави були представлені на всіх континентах світу. Такі потужні фестивалі, як Авінйонський фестиваль (Франція), Единбурзький фестиваль (Шотландія), Віденський фестиваль (Австрія) та інші вже бачили вистави цього геніального режисера. Прихильники «Золотого лева» зможуть побачити виставу Оскараса Коршуноваса у Львові.

Вистави Автанділа Варсімашвілі львів’яни бачили не один раз. Цього року привозять його останні прем’єри – «Ревізор» М.Гоголя та «Механічний апельсин» Е. Берджес.

Вперше в Україні буде показана вистава відомого румунського режисера Олександра Гоусфатера «Багато шуму з нічого» за твором В. Шекспіра. Емоційний матеріал Шекспіра злився із темпераментом акторів з Румунії, а візуалізація режисера Олександра Гоусфатера принесла багато нагород в різних країнах Європи та Америки.

Режисерські постановки Єжи Зоня глядачі Львова бачили не один раз на сцені і на вулиці. Цього разу привезли виставу «Хор сиріт» за романом Гая Гросса. Цю виставу вже побачили глядачі країн Європи і Америки.

Роман Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва» глядачі побачать у режисурі Лінаса Зайкаускаса, головного режисера драматичного театру ім. Юозаса Мільтініса (м. Паневежис, Литва).

Вистави відомих українських режисерів – С.Мойсеєв, Я.Федоришин, А.Бакіров, Р.Держапільський, С.Павлюк – також будуть представлені на фестивалі «Золотий лев – 2016».

Фестиваль «Золотий лев – 2016» відбувається за підтримки Міністерства культури України, управління культури ЛОДА, управління культури Львівської міської ради, Львівської обласної ради.

Програма Фестивалю тут: http://bit.ly/2cEQbDWКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ