У Львові відбудеться міжнародна зустріч дисидентів

10-11 листопада в УКУ (вул. Козельницька) триватиме міжнародна зустріч дисидентів до 40-річчя від дня заснування Української Гельсінської групи, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Організатори очікують, що до Львова приїдуть дисиденти з 15 країн світу – Польщі, Росії, Чехії, Франції, Німеччини, Канади та США, з країн Балтії і Кавказу.

10 листопада виступи та розмови присвятять 40-й річниці заснування Української Гельсінської групи. 11 листопада відбудеться ІІ Кримський форум – перший провели у 2012 році в Севастополі під егідою Меджлісу кримськотатарського народу й особисто Мустафи Джемілєва, який  згодився з ідеєю Мирослава Мариновича провести Форум з такою ж назвою у Львові.

Зустрічі дисидентів будуть закритими заходами. «Мені важливо зібрати своїх табірних друзів і зробити цю імпрезу для них», – зазначив член-засновник Української Гельсінської групи Мирослав Маринович.

Довідка.

Українська громадська група сприяння виконанню Гельсінських угод відома як Українська Гельсінська група (УГГ) –  об’єднання діячів українського правозахисного руху, утворене в Україні 9 листопада 1976. Підставою для утворення УГГ були постанови про права людини Заключного акту Наради у справах безпеки й співпраці в Європі у Гельсінкі 1975. КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:57, п`ятниця, 19 січня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:53, вівторок, 16 січня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:20, понеділок, 15 січня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0