У Львові відбудеться перший випуск «Школи лідерства для учасників бойових дій»

14 листопада у «Львівському Центрі надання послуг учасникам бойових дій», що за адресою вул. Пекарська, 41 відбудеться урочисте перший випуск «Школи лідерства для учасників бойових дій». Про це повідомили організатори.

Учасники АТО Львівщини, які успішно пройшли «Школу лідерства для учасників бойових дій», отримають відповідні сертифікати.  Відтак, колишні бійці, а нині учасники Школи, пропрацювали реалізацію власної справи, розвиток бізнесу та здобули базові лідерські навички для успішного ведення бізнесу.

Нагадаємо, що упродовж місяця учасники школи відпрацювали три етапи навчання, які включали наступні модулі: Емоційне лідерство, лідерство у громаді, управлінське лідерство, мистецтво комунікацій, мистецтво ведення переговорів.

Організатори не випадково реалізували першу Школу лідерства у Львові, адже за соціологічним опитуванням саме серед львів’ян виявився найбільший запит на проведення навчального курсу. Попереду навчання для учасників АТО у Києві та Дніпрі.

Загалом, організатори мають намір створити нетворкінг між учасниками АТО, які орієнтовані на лідерство у бізнесі, громаді чи владі і працюють у системі соціально відповідального лідерства.

У грудні розпочнеться другий набір до Школи лідерства для учасників АТО у Львові, у зв’язку з пожвавленим інтересом до навчального курсу серед бійців. Реєстрація для охочих за посиланням.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ