У МОЗ розповіли про ситуацію з грипом

У МОЗ розповіли про ситуацію з грипом

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні. за даними Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій, не перевищує епідемічні пороги. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

 

«Показники захворюваності на грип та ГРВІ в усіх регіонах України не перевищують епідемічні пороги. За звітний тиждень (24-30 жовтня) на грип та ГРВІ в Україні захворіло 162 тисячі 689 осіб, із них понад 66% – діти віком до 17 років», – йдеться у повідомленні.

 

За віковою структурою превалює захворюваність серед дітей до 14 років. Темп приросту захворюваності серед дорослих зменшився на 2,4%, а серед дітей до 17 років – збільшився на 2,1%.

 

Найбільше хворих зареєстровано у Київській області, найменше – у Тернопільській.

 

Серед осіб, які звернулися за медичною допомогою, питома вага госпіталізованих становить 3%, із них 3812 дітей віком до 17 років, що на 0,8% більше ніж за минулий тиждень. Порівняно з минулим тижнем серед госпіталізованих кількість дітей віком до 4 років знизилася на 3,8%.

 

Фахівцями-вірусологами лабораторних центрів МОЗ України за 43-й тиждень 2016 року проведено 236 досліджень зразків матеріалу від хворих на грип та ГРВІ методом імунофлюоресцентної мікроскопії, з них в 36,9% випадках отримані позитивні результати.

У міністерстві також зазначили, що у країнах Європи активність грипу залишається на низькому рівні. Зареєстровані спорадичні випадки виявлення вірусів грипу, що звичайно для цієї пори року.

З початку епідемічного сезону 66% усіх випадків виявлення вірусів грипу зареєстровані в чотирьох країнах Західної і Північної Європи (Норвегія, Сполучене Королівство, Франція та Швеція). Лише 11 країн повідомили про виявлення позитивних на грип зразків.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ10:46, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:05, вівторок, 6 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
8:51, понеділок, 5 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0