У Шевченківському районі Львова відремонтують зруйновані дороги

У Шевченківському районі Львова відремонтують зруйновані дороги

Цього року у Шевченківському районі Львова відремонтують ділянки доріг, де покриття зруйноване вщент. На ремонт доріг, хідників, дворів та на облаштування громадських просторів з бюджету розвитку виділили 29, 402 млн грн.

Зокрема, за інформацією Шевченківської районної адміністрації, заплановано облаштувати нове дорожнє покриття на вул. Біберовича, Бузиновій, Вербовій, Волошковій, Кирилівській, Кортумівка, Порічковій, Сеньковича, Татарбунарській, Творчій, Уманській, Хмільовій, Шкільній, передає прес-служба міської ради.

Окрім того, у районі відремонтують хідники на вул. Величковського, 4, 10, 16-18, 36, Ветеранів, Грекова, Грінченка, 2а, 4, Зустрічній, Лінкольна, 51, Мазепи, 7а-9а, Очаківській, Погідній та Ю.Липи, 10. Ремонт тротуару на вул. Мазепи, 11а-13а також закінчать.

«Продовжимо роботи з облаштування громадського простору на вул. Б. Хмельницького, власне, на ділянці від вул. Мідної до вул. Миколайчука», ‒ розповів начальник відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Володимир Шульга.

Також заплановано провести капітальний ремонт дворових територій на вул. Шевченка, 358-360, вул. Масарика, 12 та закінчити роботи на вул. Лінкольна, 45-47.КоментаріОлександр коментує:
11:49, понеділок, 14 березня 2016
 

А де Плугова? Чого Її немає в переліку?Плугова є важливою артерією для заїзду у двори всього микрорайону! Чи не так?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ