У Сихівському та Франківському районах не буде гарячої води

У Сихівському та Франківському районах не буде гарячої води

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», подачу газу на на ТЕЦ-1 призупинено. У зв’язку з цим мешканці Сихівського і Франківського районів не отримують послуги з гарячого водопостачання, інформує прес-служба ЛМР.

Як повідомлялося раніше, НАК «Нафтогаз України» не пролонгував угоду на постачання газу з ЛМКП «Львівтеплоенерго». Термін дії угоди на газопостачання між газовиками і ЛМКП «Львівтеплоенерго» завершився 31 березня 2016 року. Угода на пролонгацію даного договору була підписана ЛМКП «Львівтеплоенерго» і надіслана НАК «Нафтогаз України» у березні. Однак, з незрозумілих причин, договір не продовжено.

Як наслідок, ЛМКП «Львівтеплоенерго» не виділено ліміту газу на квітень. Через відсутність ліміту газу представники ПАТ «Львівгаз» призупинили подачу газу на ТЕЦ-1, що унеможливило забезпечення гарячою водою мешканців Сихівського і Франківського районів Львова.

«Непідписання додаткових угод унеможливлює отримання лімітів (номінацій) на квітень, відповідно до положення Закону України «Про ринок природного газу» та Кодексу газотранспортних систем.

Заборгованості перед газовиками в нас немає. Тому, сподіваємося, що дану ситуацію буде врегулювано якнайшвидше, і договір на газопостачання пролонгують без додаткових умов, а наші споживачі не матимуть незручностей через відсутність гарячого водопостачання», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ