Українська діаспора запропонувала Львівщині побудувати реабілітаційний центр для воїнів АТО

Представники української діаспори запропонувала побудувати у Львові реабілітаційний центр для воїнів АТО. 

Про це сьогодні під час зустрічі з депутатами обласної ради заявив президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій, інформує кореспондент «Вголосу».

Він зазначив, що діаспора всіляко сприятиме будівництву та оснащенню такого центру. Окрім того, і це на цьому акцентував пан Чолій, на базі реабілітаційного центру військові зможуть проходити реабілітацію у той час, коли їм це необхідно.

«Наразі багато українських поранених проходить лікування і реабілітацію в країнах Європи. Створення реабілітаційного центру у Львові вирішило б цю проблему і учасники АТО мали б можливість лікуватися вдома, у той час, коли їм це потрібно. Бо, наприклад, психологічні проблеми за один раз не можна вилікувати, подекуди військові повертаються до них щороку», – наголосив Євген Чолій.

Водночас голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сказав, що будувати з нуля нову медичну установу – це великі кошти, тривалий час, а допомога українським бійцям потрібна вже сьогодні.

«Нині набагато важливіше вкладати кошти у діючі медичні установи, аніж будувати нові з нуля. У Львові вже є чимало закладів, де учасники АТО можуть проходити реабілітацію. Серед них – військовий госпіталь, госпіталь у Винниках, обласна психіатрична лікарня, де є гостра потреба у ремонті та оновленні медичного обладнання. Якщо нам вдасться об’єднати зусилля і не будувати нову установу з нуля, а все-таки вкласти кошти в діючі заклади – відремонтувати один поверх, один кабінет, один спортзал, одну реабілітаційну кімнату, це буде значно більшою допомогою», – пояснив Ганущин.

Євген Чолій вислухав голову обласної ради і запевнив, що пропозиція стосовно будівництва реабілітаційного центру залишається в силі, однак представники української діаспори готові розглянути різні думки щодо покращення лікування бійців.

Як писав «Вголос», представники Світового Конгресу Українців в рамках проекту «Захист патріотів» передали українським військовим 21 тисячу покращених аптечок для надання першої домедичної допомоги, а також запропонували допомогу у переконанні країн ЄС щодо необхідності підтримки України у боротьбі проти російського агресора.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ