Управління архітектури поінформувало виконком про видачу містобудівних умов та обмежень

Сьогодні, 29 квітня, під час засідання виконавчого комітету міської ради головний художник Львова Віктор Пецух поінформував про містобудівні умови та обмеження, які перебувають на розгляді в управлінні архітектури.

Так, на розгляді в управлінні є такі звернення щодо видачі містобудівних умов та обмежень на:

  • будівництво церкви святого Кирила та Методія Української греко-католицької Церкви та катехитичного будинку на вул. Угорській, 1. «Звертається релігійна громада. Є державний акт на право постійного користування землею. Зауважень немає», – зазначив Віктор Пецух.
  • реконструкцію з розширенням нежитлової будівлі на вул. Вітовського, 43-а під заклад ресторанного господарства. Замовник – ТзОВ «Круаель». «Передбачається реконструкція існуючої будівлі в межах габариту, буде змінено тільки зовнішній вигляд. Будинок не є пам’яткою архітектури, збудований у 60-х роках», – зазначив Віктор Пецух.

Як уточнив місткий голова Львова Андрій Садовий, йдеться про кінотеатр «Дружба» у парку Богдана Хмельницького. «Він стоїть недоглянутий. Власник вирішив, не змінюючи об’єм, провести реконструкцію. Проект, який пропонується, мав би ще бути доопрацьований. Наразі є будівля, ми говоримо, що вона має жити, має бути той самий об’єм, нічого зверху не добудовується. Велике прохання, враховуючи, що зараз Інспекція в підпорядкуванні міста, щоб зовнішній вигляд мав увагу зі сторони архітектури міста. Щоб ми не кидали це напризволяще, бо парк сьогодні під нашою більшою опікою. Ми дуже багато сьогодні інвестуємо коштів. Цього року у нас запланована частково реконструкція стадіону «Юність». Хочемо цього року розпочати реконструкцію трибун, привести їх до пуття, бо поле там зроблене, воно у хорошому стані. Трибуни треба доробити. Цього року має почати реконструкцію приміщень, щоб там зробити нормальні умови для дітей, роздягальні нормальні, відремонтувати душові. Щоб цей стадіон, як міський стадіон, був окрасою міста. Ми цього року домовились також інвестувати кошти в статутний фонд парку – 2,5 млн грн. Це кошти на реконструкцію всередині самого парку. Дуже важливо, щоб ця будівля була окрасою парку. Відповідно, була якісно запроектована та збудована. Має бути нагляд з нашого боку», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

  • будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Степового, 4.Замовники – гр. Гуда В.В., гр. Пєшков В.П. «Земля є у приватній власності. Згідно з генпланом, допускається забудова до 4-х поверхів. Передбачається будівництво 4-пповерхового житлового будинку», – повідомив Віктор Пецух.

«В мене велике прохання, щоб виїхали на місце. Перед тим, як видавати дозвіл, треба ще оглянути, щоб потім ми не мали проблем», – додав Андрій Садовий.

Також Віктор Пецух додав, що цього тижня управління архітектури відмовило у видачі містобудівних умов та обмежень по 3 об’єктах. «Це ПП «Телець», вул. Бойківська, 30 – будівництво багатоквартирного будинку, відмова у зв’язку з невідповідністю намірів забудови зонуванню території. Також військова прокуратура Західного регіону, вул. Мечникова, 16, – будівництво багатоквартирного будинку. Зауваження – відсутній висновок управління охорони історичного середовища. І вул. Мучна, 25 – будівництво багатоквартирного будинку. Зауваження – невідповідність намірів забудови Генеральному плану», – сказав Віктор Пецух.

Міський голова Андрій Садовий доручив провести робочий виїзд на вул. Мучну. «Перед тим, як виносити питання на розгляд виконавчого комітету, велике прохання, щоб ми знали, а що робиться на ділянці сьогодні. Щоб ми не мали ситуації, коли забудівельник пробує починати роботу, а вже потім звертається до міста. Закон має свою чітку логіку – перше отримати документи, потім вчиняти відповідні дії», – додав міський голова Львова Андрій Садовий,.

Нагадаємо, згідно з рішенням виконкому, кожного засідання управління архітектури інформує про всі містобудівні умови та обмеження, які є на розгляді.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ13:00, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:00, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0