В центрі Львова впорядкують 4 двори

Цього року в центральній частині Львова планують впорядкувати 4 двори. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Роботи проведуть в  межах реалізації Програми сприяння благоустрою внутрішніх дворів у 2016 р., яка впроваджується у рамках спільного українсько-німецького проекту Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмБХ «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова».

«23 листопада 2015 року було оголошено конкурс на впорядкування внутрішніх дворів «Наш дворик – це ми». Для участі в конкурсі мешканці мали можливість подати заявки з мотиваційними листами в управління охорони історичного середовища до 22грудня 2015 р. З поданих одинадцяти заявок, переможцями цьогорічного конкурсу на впорядкування дворів у м. Львові, стали активні мешканці житлових будинків на вул. Братів Рогатинців, 28, вул.Ліста, 6, вул.Театральна, 7 та вул.Фредра, 6», – розповіли в управлінні охорони історичного середовища ЛМР.

Нагадаємо, у 2015 році у межах Програми сприяння благоустрою внутрішніх дворів було проведено роботи з впорядкування трьох внутрішніх двориків будинків на вул. Газовій, 6, вул. Кониського, 3-5, вул. Мулярській, 7 та розпочато роботи з впорядкування дворика на вул. Лепкого, 7- вул. Шопена, 3.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ