В Україні стартує масштабна соціальна акція, спрямована проти ВІЛ/СНІД

В Україні стартує масштабна соціальна акція, спрямована проти ВІЛ/СНІД

У суботу, 26 листопада, у гіпермаркетах AШАН (с. Сокільники, вул. Стрийська, 30 та м. Львів, вул. Володимира Великого, 58) з 12:00 до 18:00 год буде проводитись безкоштовне добровільне і анонімне консультування і тестування на ВІЛ, вірусні гепатити В і С та сифіліс, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Акція відбудеться за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

 

Акція проводиться з метою підвищення обізнаності про ВІЛ серед населення та популяризації відповідальної поведінки, а зокрема тестування на ВІЛ. Тестування пройде під гаслом Кампанії “Вірю – Не Вірю”  – “Не вір словам – зроби тест на ВІЛ”.

 

Соціальна акція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, вже втретє проводиться в гіпермаркетах АШАН по всій Україні. Минулого року 602 людини взяли участь у тестуванні у Львові.

 

“Вірю – Не Вірю” – п’ята хвиля Всеукраїнської інформаційної кампанії “Не Дай СНІДу Шанс”, спрямована на пропагування відповідальної поведінки (користування презервативами та тестування на ВІЛ).  Ця кампанія об’єднала зусилля Уряду України та міжнародних організацій – Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) та компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Уряду Німеччини.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ