Влада Львівщини шукатиме 25 млн грн для перевезення пільговиків

Влада Львівщини шукатиме 25 млн грн для перевезення пільговиків

Борги влади перед перевізниками і пільговики стали темами зустрічі між представниками підприємств і керівництвом Львівщини, яка відбулася 13 квітня. Про це повідомили в прес-службі Асоціації перевізників Львівщини.

Сторони запропонували варіанти меморандуму, які передбачали впорядкування пільгових перевезень в умовах відсутності фінансування. Проте, варіант, який було запропоновано і оприлюднено на сайті Асоціації перевізників, виявився неприйнятним для влади.

Натомість влада, повідомили в Асоціації, запропонувала варіант, який передбачав додаткове навантаження на водіїв автобусів, його відкинули представники перевізників.

Після тривалих дискусій головою обласної ради і головою обласної адміністрації запропоновано:

1. В найкоротший термін внести зміни в кошторис області, передбачивши кошти для відшкодування втрат перевізникам від пільгових перевезень на рівні минулого року , а саме 25 млн гривень.

2. Починаючи від 14 квітня, почати оформлення угод-замовлень з перевізниками на пільгові перевезення.

3. Розрахуватися з перевізниками по боргах за 2015 рік та чотири місяці 2016 року в терміни, передбачені вище названими угодами.

Перевізники ж, наразі довіряючи словам очільників області, продовжують надавати пільгові перевезення в звичному режимі без обмежень.

Крім того, перевізники області розраховують на розрахунок із боргами щодо пільгових перевезень до 20 травня 2016 року.

Додамо, що перевізники пропонували возити на приміських і міжміських маршрутах безкоштовно чотири категорії пільговиків, а саме:

– учасників бойових дій (інвалідів війни (АТО));

– членів сімей загиблих в АТО;

– інвалідів першої групи загального захворювання ;

– інвалідів першої групи по зору із супроводжуючою особою;

Надання послуг з пільгових перевезень іншим категоріям громадян – за умови сплати ними 50% вартості проїзду.

Такий порядок діятиме до введення адресної грошової допомоги на транспортні послуги соціально незахищеним категоріям громадян, але не довше, ніж до 31 грудня 2016 року.

До речі, 24 березня провели екстрене засідання ради Львівського обласного страйкового комітету автотранспортної галузі. Причина – бездіяльність влади у вирішенні проблеми пільгових перевезень і відшкодування втрат перевізникам.

Чиновникам поставили категоричну вимогу – розрахуватися із перевізниками за проїзд пільговиків і навести лад із такими перевезеннями в області.

Нагадуємо, що раніше на конференції представників трудових колективів автотранспортних підприємств було прийнято рішення про обмеження пільгових перевезень автомобільним транспортом з 8 лютого цього року. Представники Львівської ОДА та Львівської облради звернулись до автопідприємств, щоби утриматися від таких дій. Чиновники пообіцяли: в найкоротші терміни проблему пільгових перевезень в області вирішать. Згідно рішення конференції, до 1 квітня 2016 року влада мала б розставити всі крапки над “і”.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ