Впродовж останніх днів близько 2 тисяч людей захворіли на вірусні захворювання

Впродовж останніх днів близько 2 тисяч людей захворіли на вірусні захворювання

На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулось 19 грудня, прийняли рішення про тимчасове припинення навчання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста Львова. Зараз ситуація щодо захворюваності у місті контролюється і за результатами показників, які надійдуть 23 грудня, скличуть позачергове засідання комісії ТЕБ і НС, де і будуть обговорені подальші дії. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Впродовж минулого тижня було зафіксовано 8 тисяч випадків захворювань на ГРВІ і грип. А вчорашні результати лабораторного центру показали, що близько 2 тисяч людей захворіли на різні вірусні захворювання. Будемо бачити, яка буде ситуація в четвер і в п’ятницю, і будемо проводити позачергове засідання комісії ТЕБ і НС, де і прийматимемо  рішення щодо подальших дій»,- зазначила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики.

Додамо, за даними управління охорони здоров’я ЛМР, у Львові сімейний лікар щодня в середньому отримує 41 виклик.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ