ЄС профінансує створення карти стану доріг в Україні

ЄС профінансує створення карти стану доріг в Україні

Євросоюз надав Україні кошти на створення геоінформаційної системи, що містить повні відомості про дороги країни. Про це повідомив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього господарства та автотранспорту Міністерства інфраструктури Роман Хміль.

Наразі процес перебуває на стадії формування технічного завдання.

Як повідомляється, Євросоюз виділив кошти в межах програми міжнародної технічної допомоги Міністерству інфраструктури. Загальний обсяг допомоги оцінюється приблизно в 300 млн грн.

«Міні-пілотні проекти «карта ремонтів», «стан дорожнього покриття», «оперативна інформація про стан доріг» ви вже бачили, але це все робилося волонтерами і має дуже обмежені можливості. Потрібна серйозна система, і нарешті-то у нас є шанс таку зробити», – пише Хміль у Facebook.

У першу чергу нова система буде орієнтована на співробітників дорожніх служб, топ-менеджерів і громадськість.

Хміль описує бажану функціональність майбутньої системи так: «Електронні паспорти доріг, інформація про стан і рівність покриття, плани ремонтів, історію щодо кожного кілометра про виконані ремонту, їхню вартість та підрядників».

Нагадаємо, в Україні створили онлайн-мапу ремонту доріг.

ГромадськеКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:00, вівторок, 5 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:30, вівторок, 5 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0