З 1 квітня стартує пробне ЗНО

З 1 квітня стартує пробне ЗНО

В Україні 1 квітня пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

 

Згідно з повідомленням, пробне тестування розпочнеться об 11:00. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням.

 

Адреса пункту тестування вказана в запрошенні-реєстраційній картці, що розміщена в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру.

 

При цьому зауважується, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбудеться 8 квітня.

 

«Цьогоріч для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний з 1 квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів», – додали у відомстві.

 

У відомстві підкреслили, що учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж чотирьох днів із дня проходження певного тестування. Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 8 квітня 2017 року, з інших навчальних предметів – 14 квітня. “Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів”, – резюмували у відомстві.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ