За викинуте сміття в недозволеному місці львів’яни платитимуть штраф до 1360 гр

За викинуте сміття в недозволеному місці львів’яни платитимуть штраф до 1360 гр

За викинуте сміття в недозволеному місці львів’яни платитимуть штраф від 340 до 1360 грн, зокрема максимальний штраф за порушення у сфері благоустрою становить 80 % мінімальної заробітної плати громадян. Відповідь на відповідну петицію вже дали у Львівській міській раді.

Автором петиції щодо впровадження високих штрафів за викинуте сміття в недозволеному місці є Петрусевич Антон Сергійович. Станом на сьогодні, 15 квітня, 12:30 під петицією підписались 1110 людей.

Також у відповіді на петицію йдеться, що при накладенні штрафу враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, та інші обставини, які впливають на розмір штрафу.

Водночас доцільним вбачається залучати ЛКП «Муніципальна дружина» для фіксування фактів порушення благоустрою та виклику працівників Управління патрульної поліції м. Львова.

Нагадаємо, від 22 лютого на сайті єдиної системи місцевих петиційможна зареєструвати власну петицію. Якщо вона набере понад 1000 підписів, її будуть змушені розглянути у Львівській міській раді.

Станом на сьогодні на розгляді чиновники ЛМР вже дали відповідь 4 петиції, ще 6 петицій перебувають на розгляді.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ