Завтра у Львові стартують Дні європейської спадщини

Завтра у Львові стартують Дні європейської спадщини

24-25 вересня у Львові вже вшосте пройдуть Дні європейської спадщини. Цього року захід присвячений тематиці садів і парків.

Дні Європейської спадщини цьогоріч сфокусовані на темі “Сади і парки Львова: жива історія міста”. Коли ми говоримо про міську спадщину, то часто забуваємо, що місто – це не лише будівлі і вулиці, а й зелені простори, які є не менш характерними елементами міст і можуть розповісти багато цікавих деталей з побуту мешканців. Львів у 1910 році був найбільш зеленим містом цілої Австро-Угорської монархії. Львів дійсно має багато унікальних зразків зеленої спадщини, про які, на жаль, не так багато знаємо. Тому мета цьогорічних Днів – привернути увагу громадськості до зелених просторів з точки зору їх історичної та культурної цінності.

«Цього року від нашого проекту буде 2 заходи. Будуть дві квест-гри. Один з них – це тротуарні історії. Гра полягає у тому, що в міському середовищі звертати увагу на такі елементи, які зазвичай залишаються поза увагою. В цьому випадку – це тротуарне покриття, плитка і потрібно буде знайти ці елементи у місті. Інша гра – це гра в елемент. Це вулиця + елемент. Тут більше буде акцент на різні архітектурні деталі», – зазначила Наталія Тарнавчик, представник GIZ.

У програмі цікаві та захопливі розповіді, екскурсії, публічні обговорення, панельні дискусії, лекції, ігри, презентації, піші прогулянки та велоекскурсії.

Окрім того, у рамках Днів впродовж місяця можна буде ознайомитися із трьома виставками, присвяченим історичним паркам Львова та їх творцям: “Місто. Дерево. Людина”, “Арнольд Рерінг – мистецтво і природа в урбаністичному розвитку Львова” та “Історія в світлинах. Фотовиставка про парк І. Франка”.

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким не байдужа історія їхнього міста. Кількість місць на більшість заходів обмежена. Реєстрація триватиме з 20 до 22 вересня на сайті www.lviv.travel, а також з 10:00 до 18:00 за телефоном +38 067 37 07 845.

Нагадаємо, захід проводиться управлінням туризму за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ