Жидачівський целюлозний комбінат відновив роботу після дворічного простою

На Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті відновлюють виробництво. Вперше за два роки, з часу зупинки заводу, працівники почали отримувати зарплату.

Так, сьогодні, 23 грудня, комбінат виплатив працівникам аванс за грудень, розповів керуючий санацією ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» Олександр Рудницький, інформує прес-служба ЛОДА.

«Згідно із планом санації, затвердженого судом, на підприємстві розпочалась робота з відновлення виробничого процесу», – зазначив Олександр Рудницький.

За його словами, загалом відновити виробництво продукції в повному обсязі планують впродовж 5 місяців. «І ми очікуємо, що вже у квітні 2017-го Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат знову запрацює», – додав Олександр Рудницький.

Нагадаємо, що Господарський суд Львівської області у серпні 2016 року ухвалив рішення про введення процедури санації (виведення з банкрутства) ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат». А в листопаді суд уже виніс рішення про затвердження плану санації комбінату, що дозволить поновити виробничу діяльність та зберегти цілісний майновий комплекс підприємства.

Довідка. ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» займається виробництвом паперу, картону, гофрованих паперу, а також паперової та картонної тари.

У жовтні 2014 року на підприємстві було згорнуто виробничий процес, а понад 800 його працівників залишилися без роботи, що викликало обурення, люди пікетували, блокували дороги.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ