ЗНО: комісія визначила порогові бали з географії, хімії та фізики

ЗНО: комісія визначила порогові бали з географії, хімії та фізики

Експертна комісія з питань визначення результатів ЗНО при УЦОЯО визначила поріг “склав/не склав” з географії, фізики та хімії. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії, яке відбулося 22 червня в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

 

Так, за рішенням комісії у 2017 році за результатами ЗНО з географії поріг “склав/не склав” було встановлено на рівні 27 балів; з фізики – 10 балів, з хімії  – 17 балів.

 

Поріг “склав/не склав” – це мінімальна кількість тестових балів, яку за виконання сертифікаційної роботи має набрати учасник, щоб скласти зовнішнє незалежне оцінювання та мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України.

 

Результати учасників за шкалою 100-200 і в 12-бальній шкалі (з предметів, результат яких зараховується як оцінка за ДПА) будуть завантажені на інформаційні сторінки учасників зовнішнього незалежного оцінювання 23 червня.

ЗНО з географії відбулося 12 червня, фізики – 14 червня, хімії – 16 червня. Основна сесія ЗНО з 12 предметів тривала з 23 травня по 16 червня.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ