ГПУ оголосила підозру двом керівникам Укрзалізниці

Двом керівникам Департаменту приміських пасажирських перевезень ПАТ “Укрзалізниця” оголошено про підозру у службовому підробленні. Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

 

“…22 листопада проведено обшуки у приміщеннях ПАТ “Укрзалізниця” та її структурних підрозділах. За результатами дослідження вилучених під час проведення обшуків документів оголошено підозри за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України двом керівникам Департаменту приміських пасажирських перевезень ПАТ “Укрзалізниця”, – йдеться у повідомленні.

 

На думку правоохоронців, чиновники видали у 2016 році без проведення належного дослідження матеріально-технічної та кваліфікаційної бази атестат Приватного акціонерного товариства “Дніпропетровський тепловозоремонтний завод”, до якого внесено завідомо неправдиві відомості щодо спроможності цього підприємства виконувати ремонти двигунів дизель-поїздів, які використовуються у низці регіонів для приміських перевезень.

 

Як зазначається, на даний час за дорученням Генеральної прокуратури України співробітники управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України із залученням фахівців Департаменту кіберполіції Національної поліції України і працівників безпеки залізниці у приміщеннях ПАТ “Укрзалізниця” проводять огляди комп’ютерної техніки керівництва окремих департаментів з метою встановлення усіх причетних до скоєння цього злочину.

Раніше повідомлялося, що ПрАТ “ДТРЗ”, використовуючи виданий йому атестат, під приводом нібито забезпечення на замовлення підрозділів ПАТ “Укрзалізниця” виконання ремонту двигунів дизель-поїздів перевело на рахунки одного із фіктивних товариств з обмеженою відповідальністю кошти в сумі понад 68 млн гривень.

За результатами досудового розслідування керівництву ПрАТ “Дніпропетровський тепловозоремонтний завод” оголошено підозри за ч. 5 ст. 191 (Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в п віданні) КК України, згідно з рішенням правління ПАТ “Укрзалізниця” їх звільнено з посад.

 

Особі, яка значилася директором та засновником вказаного ТОВ, оголошено про підозру за ч. 2 ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ