ГПУ підтвердила, що Янукович таки має статус підозрюваного

Заяви захисника екс-президента-втікача Віктора Януковича про повернення повідомлення про підозру у держзраді немає нічого спільного із вимогами законодавства. Про це у Facebook написала прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган. 

 

Вона наголосила на тому, що Янукович є саме підозрюваним у справі про держзраду.

 

“Одним із адвокатів підозрюваного Януковича В.Ф. розповсюджено інформацію про те, що останній начебто не має статусу підозрюваного, та про повернення повідомлення про підозру Януковичу до Генпрокуратури України. Генеральна прокуратура України розцінює зазначену заяву та дії захисника підозрюваного Януковича В.Ф. лише як піар-акцію, так як вони не мають нічого спільного з вимогами кримінального процесуального законодавства”, – вказала вона у повідомленні.

 

Також прес-секретар наголосила, що повідомлення про підозру Януковичу надіслали на всі його відомі адреси в Україні, його можливе місце проживання в РФ, до Ростовського суду та до  Генпрокуратури РФ  із запитом про надання міжнародної правової допомоги для вручення Януковичу В.Ф. та проведення його допиту як підозрюваного.

 

Разом з тим, Сарган написала, що під час відео-конференції Юрій Луценко оголосив роз’яснення суті підозри, а не її текст.

 

“Таким чином, Янукович В.Ф. з 28.11.2016 є підозрюваним у зазначеному кримінальному провадженні. Досудове розслідування триває”, – резюмувала прес-секретар Луценка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ