Гроші Януковича: В Ощадбанку повідомили, де кошти від спецконфіскації

В Ощадбанку запевнили, що всі кошти за спецконфіскацією знаходяться на рахунках Держказначейства. Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

 

«Всі кошти за спецконфіскацією знаходяться на рахунках Держказначейства. Будь-які звинувачення в «незаконному списанні» не мають жодних підстав. Ощадбанк діяв у чіткій і безумовній відповідності з вимогами чинного законодавства, а саме: Ощадбанк отримав вирок суду, який набрав законної сили та містив прямі зобов’язання щодо його виконання. Згідно зі ст. 129-1 Конституції України суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов’язковим до виконання. Відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України вирок суду, що набрав законної сили, є обов’язковим і підлягає безумовному виконанню на всій території України», – йдеться в повідомленні.

В Ощадбанку зазначають, що згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України спецконфіскація полягає у примусовому безоплатному вилученні за рішенням суду у власність держави грошей, цінностей та іншого майна.

«Підкреслюємо, що спецконфіскація – це повернення активів у власність держави, що і було зроблено», – наголошують у банку.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:15, середа, 28 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0