Гумконвой РФ завіз на Донбас незаявлений вантаж – прикордонники

У четвер вранці вранці російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового (шістдесят п’ятого), так званого гуманітарного конвою. Про це інформує Державна прикордонна служба України.

 

“Оскільки переміщення “гумконвою” знову відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у ДПСУ, загалом з 6:30 до 7:20 через російські пункти пропуску “Донецьк” та “Матвєєв Курган” на в’їзд в Україну прослідували дві колони “гумконвою” у складі 42 автомобілів.

“У вантажівках нібито перевозили продукти харчування, літературу та медикаменти. Однак враховуючи те, що вантаж переміщувався у закритих упаковках, зведеній групі не вдалось отримати достеменну інформацію про його вміст, характер та номенклатуру. Крім того, особливістю даного “гумконвою” є невідповідність кількості вантажівок, заявлених в попередній ноті РФ, та характеру вантажу, оскільки, крім заявлених товарів було ввезено літературу”, – заявили в ДПСУ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ