Компанії Ахметова зупиняють роботу

Координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук повідомив, що компанії олігарха Рената Ахметова зупиняють роботу через блокаду.

«Через припинення внаслідок торгової блокади залізничного сполучення, зупинено процес реалізації готової продукції на ВАТ «Комсомольське рудоуправління» (група «Метінвест», здійснює видобуток флюсового вапняку для металургії). Через це працівникам підприємства скоротили виплати до мінімального розміру – близько 1000 грн. (В перерахунку з руб.)», – зазначив Тимчук.

 

За даними депутата, через блокаду окупованих територій виникла суттєва нестача сировини на промислових підприємствах на окупованій території: це загрожує зупинкою їхньої виробничої діяльності.

 

«Станом на кінець лютого, на вугільному складі «Зуївської ТЕС» ТОВ «ДТЕК Схід-Енерго» (група «ДТЕК») залишалося менше 20 тис. тонн вугілля (марки Д, Г; не видобуваються в ОРДЛО і завозяться з контрольованої території). Зазначеного об’єму вистачить менше, ніж на тиждень роботи ТЕС двома енергоблоками. Через це «міністр вугілля та енергетики ДНР» звернувся до «глави ДНР» і представників міністерства енергетики РФ з пропозицією розглянути питання про постачання вугілля марок Д, Г з Росії», – повідомив Тимчук.

 

Крім того, на кінець лютого запас вугілля на «Старобешівській ТЕС «ВАТ «Донбасенерго» становив менше 50 тис. тонн (марка А), чого вистачить на два тижні роботи.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ