НБУ виявив більше 100 нелегальних обмінних пунктів

Національний банк з початку року виявив 101 пункт обміну валют, які працювали нелегально. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

 

«На виконання функції контролю за дотриманням порядку та організації здійснення валютно-обмінних операцій Національний банк за 9 місяців 2017 року здійснив 770 перевірок структурних підрозділів (пунктів з обміну валюти) небанківських фінансових установ», – йдеться в повідомленні.

 

Перевірки здійснювалися у Києві та у всіх областях України. Під час проведення перевірок легальних пунктів з обміну валют Національним банком виявлено 101 пункт обміну валют, які працювали нелегально: у Києві, в Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Тернопільській, Харківській та Чернівецькій областях.

 

Інформацію про нелегальні обмінні пункти Національний банк передає до правоохоронних органів. Найбільш ефективною є співпраця з підрозділами захисту економіки Національної поліції України в Києві, Київській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській областях, від яких надходять повідомлення про заходи, вжиті для припинення діяльності незаконних пунктів обміну валют.

 

Крім того, дані про виявлені нелегальні обмінні пункти з відповідними фото розміщено на офіційному інтернет-сайті Національного банку у розділі “Незаконні пункти обміну валюти”.

Національний банк України розпочав регулярні перевірки з вересня 2016 року. Минулого року НБУ здійснив 362 перевірки пунктів з обміну валюти у 14 регіонах України. Станом на 1 жовтня 2017 року генеральні ліцензії НБУ, що дозволяють займатися валютно-обмінними операціями, є у 31 небанківської фінансової установи та національного оператора поштового зв’язку “Укрпошта”. Сьогодні в Україні зареєстровано 3 537 відокремлених підрозділів небанківських фінансових установ.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:55, четвер, 20 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:07, середа, 19 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:11, четвер, 23 серпня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0