Розвідка викрила ще трьох російських генералів на Донбасі

Розвідка встановила, де зараз перебувають та яку роботу виконують кадрові російські генерали, які у 2014-2015 роках брали безпосередню участь у збройній агресії Росії проти України на командних посадах у 2-му армійському корпусі (Луганськ) Збройних сил РФ. Про це повідомляє сайт Головного управління розвідки Міноборони.

 

Зокрема, генерал-майор Кузовлєв Сергій Юрійович (Кузовлев Сергей Юрьевич), який з кінця 2014 р. до весни 2015 р. командував 2 АК (Луганськ) ЗС РФ, після повернення до Росії, у липні 2015 р., був призначений на посаду командувача 20-ї Армії (місто Вороніж) Західного військового округу (м. Санкт-Петербург) ЗС РФ.

 

Другий військовослужбовець – генерал-лейтенант Сергій Юдін – зараз обіймає посаду начальника організаційно-мобілізаційного управління Західного військового округу Збройних сил Росії.

 

“Генерал-лейтенант Юдін Сергій Сергійович (Юдин Сергей Сергеевич), який у 2015 р. командував 2 АК (Луганськ) ЗС РФ, повернувся на посаду начальника організаційно-мобілізаційного управління Західного ВО (м.Санкт-Петербург) ЗС РФ”, – зазначається в повідомленні.

 

Третій військовослужбовець – генерал-майор ЗС РФ Олег Цеков – також перебуває в Росії, де йому було присвоєно звання “генерал-майор” за виконання злочинних наказів на тимчасово окупованих територіях сходу України.

 “Генерал-майор ЗС РФ Цеков Олег Мусович (Цеков Олег Муссович), який з кінця 2014 р. до весни 2015 р. командував 2-ю окремою мотострілецькою бригадою (Луганськ) 2 АК ЗС РФ, повернувся на посаду командира 200-ї окремої мотострілецької бригади (н. п. Печенга, Мурманська обл.) Берегових військ Північного флоту ВМФ РФ. За виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії на тимчасово окупованих територіях сходу України, указом президента РФ від 21.02.2015 р. №91, отримав військове звання “генерал-майор”, – уточнюється у повідомленні.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:15, середа, 28 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0