Рятувальники попередили про лавинну небезпеку та підвищення рівня води на заході України

У зв’язку з потеплінням у найближчі дні очікується підвищення рівня води в річках у західних областях України, а також лавинна небезпека в Карпатах. Про це повідомляє ДСНС України.

 

20-23 лютого в річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська області), Західного Бугу (Львівська, Волинська області) очікується підйом рівня води на 0,5-1,5 м.

 

«Очікується руйнування льодових явищ, льодохід, на ділянках русел із порушеною пропускною здатністю (під мостами, на звужених ділянках русел, у місцях існуючих заторів льоду) – формування (посилення) заторів льоду з різким підвищенням рівня води, у Турківському і Дрогобицькому районах Львівської області, при цьому можливе часткове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь, окремих населених пунктів, господарських об’єктів, розташованих вище за місця утворення заторів», – йдеться в повідомленні.

 

Такж 17-19 лютого, у зв’язку з відлигою, у горах східної частини Закарпатської області оголошується значна (3 рівень) лавинна небезпека.

 

«ДСНС звертається до громадян із проханням по можливості не виходити в гори», – наголошують рятувальники.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ