Суд арештував вертолітний майданчик Януковича

Апеляційний суд Києва за поданням Генпрокуратури наклав арешт і заборонив користуватися, розпоряджатися та відчужувати земельні ділянки та розташовані на цих ділянках об’єкти нерухомості так званого вертолітного майданчика екс-президента Віктора Януковича. Про це повідомив у п’ятницю у Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

 

“Апеляційний суд м. Києва за поданням ГПУ виніс рішення про накладення арешту та заборону користуватися, розпоряджатися та відчужувати земельні ділянки площею понад 2 га та розташованих на цих ділянках об’єктах нерухомості так званої вертолітної площадки Януковича, власником якого є ТОВ “Амадеус Ко”, – зазначив генпрокурор.

 

За його словами, майно передано на відповідальне зберігання ДП “Фінансування інфраструктурних проектів”.

 

Як повідомлялося, управління ГПУ з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва гелікоптерного майданчика та інших об’єктів шляхом підписання постанови Кабінету міністрів України від 16.05.2011 № 530 “Про внесення змін у додатки 1 та 2 до Державної цільової програми підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу”.

 

У ГПУ вважають, що забудовник не мав усіх необхідних документів, зокрема правовстановлюючих документів на земельну ділянку, документів про результати оцінки впливу на стан довкілля тощо.

Крім того, земельна ділянка, на якій проводилися роботи з будівництва, розташована у Центральному історичному ареалі міста, в межах охоронної зони об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО “Київ: Собор Софії та прилеглі монастирські будівлі, Києво-Печерська Лавра”, в зоні охоронюваного ландшафту та на території пам’ятки історії та ландшафту місцевого значення “Історичний ландшафт Київських гір і долин Дніпра”. При цьому дозволу на виконання будівельних робіт у органа охорони культурної спадщини забудовник не отримав.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ