Суд постановив взяти Чауса під варту

Апеляційний суд у справі судді М.О.Чауса частково задовольнив клопотання старшого детектива Національного антикорупційного бюро України застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду міста Києва.

 

“За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила: поновити захиснику, який діє в інтересах підозрюваного Чауса М.О., строк на оскарження ухвали слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 18 січня 2017 року; апеляційну скаргу, подану захисником в інтересах підозрюваного Чауса М.О. – задовольнити частково; ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 18 січня 2017 року – скасувати; постановити нову ухвалу, якою клопотання старшого детектива Національного антикорупційного бюро України про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного Чауса М.О. – задовольнити частково; обрати підозрюваному Чаусу М.О. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою”, – йдеться в ухвалі.

Також ухвалою роз’яснено, що у такому разі після затримання Чауса М.О. і не пізніш як через сорок вісім годин з часу його доставки до місця кримінального провадження слідчий суддя, суд за участю Чауса М.О., його захисника розгляне питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м’який запобіжний захід, про що постановить ухвалу.

Нагадаємо, Чаус підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») Кримінального кодексу України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ