Торецьку загрожує техногенна катастрофа – СЦКК

Місту Торецьк Донецької області загрожує техногенна катастрофа через затоплення двох непрацюючих шахт. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО з посиланням на українську сторону СЦКК.

 

“Через затоплення шахт імені Артема та “Південної” на поверхню підіймається газ метан, який потрапляє у підвали житлових та виробничих будівель, що може призвести до вибухів та отруєння людей”, – йдетьчає СЦКК.

 

Як зазначається, вода потрапляє в підземні виробки через пошкодження ділянки водоводу “Горлівка-Торецьк”, що виникло в результаті обстрілу з боку бойовиків.

 

За підрахунками комунальних служб Торецька на землю щодня витікає близько 15 000 кубометрів води. Внаслідок цього, жителі отримують воду тільки дві години на добу.

У зв’язку з підвищенням температури повітря, витрата води істотно збільшився і ситуація значно ускладнилася. За словами мера Торецька Юрія Євсікова, в місті в будь-який момент може виникнути епідемія інфекційних захворювань.

При цьому наголошується, що обстежити і відремонтувати водогін можна за два-три дні. Однак бойовики не дають гарантій безпеки на час виконання ремонту.

 

Техногенна катастрофа також може загрожувати Новгородському, розташованому поблизу Торецька.

 

“На місцевому фенольному заводі вже давно необхідно провести роботи по укріпленню протиаварійного захисту дамби шламонакопичувача. На сьогоднішній день в цьому штучному резервуарі зібралося майже 33 тисячі тон рідких відходів, що містять фенол, нафталін, формальдегіди, сірчану кислоту, нафтопродукти та інші хімічні сполуки, що утворилися в процесі роботи підприємства”, – йдеться в повідомленні.

 

В результаті обстрілу з боку бойовиків, на заводі виведений з ладу трубопровід, через який здійснювалася відкачка води і рівень рідини в накопичувачі скоро може досягти критичної позначки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:30, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:00, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
8:25, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:30, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0